Dijitalİnternet

Video Downloader Pro

İnternetten bir video ve film indirme hakkında yararlı bir program olan Internet Download Manager ve Savefrom‘dan bahsetmiştik. İyi bir video downloader bulmak artık önemli bir konu. Çünkü basit online indirme sitelerinin çoğu oldukça yetersiz ve Youtube, Vimeo gibi sitelerin haricinde video indirmekte kullanılamayabiliyorlar.

Internet Download Manager‘ı web sitemizden indirebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu programı bilgisayarınıza kurarak. Youtube, Vimeo, VK, Facebook… pek çok video ve sosyal medya sitesinden video indirmenizi sağlar. Ancak Odnaklassiniki, Mail.ru gibi bazı film paylaşımı için kullanılan playerlardan video indirmek için yetersiz kalan  Internet Download Manager’ın bu eksiğini Savefrom ile giderebilirsiniz. Hemen hemen her film barındıran playerdan, Instagramdan dahi video indirme yapabilirsiniz.

Bu yazıda ise sizlere bir Chrome eklentisi olan Video Downloader Pro’dan bahsedeceğiz.

video downloader pro

Bu eklentiyi aşağıdaki butona tıklayarak tarayıcınıza (Google Chrome) kurarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir video izlediğinizde eklentide 1,2 gibi bildirim yanar. Bu eklentinin sitede indirmek için yakaladığı videoların sayısıdır. Bir video izlerken eklentide bir sayı bildirimi varsa üzerine tıklayarak sıraladığı linklerden birisine tıkladığınızda istediğiniz video direkt inmeye başlayacaktır.

Hepsi bu kadar.

Eklentiyi Kur
Tagler

Sanalok

Sanalok Haziran 2018'de iletişimciler ve sosyal bilimlerle ilgilenenler için hayata geçirilmiş bir içerik platformudur. Diğer sitelerden farklı olarak Sanalok, katılımcı ve herkesin içerik üretebileceği bir yapıya sahiptir. Bu alandaki çalışmalar sürdürülmektedir.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı