Dizi HaberleriDiziler

Supernatural’in 14. Sezon’u için Comic Con’da Tanıtım Yayınlandı.

Sevilen doğa üstü olaylar dizisi Supernatural izleyenlerini yaşlandırmaya ant içmiş. 14. sezon onayını da almış olan dizinin yeni sezonu 11 Ekim’de yayınlanacak.

Sam ve Dean kardeşlerin babalarının bir gün aniden kaybolması ile onu bulmak için çıktıkları yolda çok fazla şey oldu. Babalarını bulmak için bir yandan ipuçlarını izlerken bir yandan da aile mesleklerini yaptılar. Onların aile mesleği ezber bozan cinstendi, doğaüstü yaratık avlamak! Hayaletler, periler, cinler, şekil değiştirenler, vampiler, kurt insanlar… hepsini avladılar. Sonra iblislerle uğraştılar. İblislerin Cehennem’den kaçmak için uğraşlarıyla başa çıkmaya çalıştılar.

Sonra da ipin ucu kaçtı Cehennem’den kaçan iblisler ve onların Lucifer’ı kurtarmak için çabalarına karşı direnirken meleklerin olaya dahil olması sonra Leviathanlar, Tanrı ve Amara derken nereden nereye olaylar yaşandı.

Şimdi macera 14. sezonla devam edecek.

Tagler

Sanalok

Sanalok Haziran 2018'de iletişimciler ve sosyal bilimlerle ilgilenenler için hayata geçirilmiş bir içerik platformudur. Diğer sitelerden farklı olarak Sanalok, katılımcı ve herkesin içerik üretebileceği bir yapıya sahiptir. Bu alandaki çalışmalar sürdürülmektedir.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir!

Kapalı
Kapalı