KeşfetMüzikler

Makenai Sad Version

Sailor Moon, çocukluğunu 90’lı yıllarda ve 2000’lerde yaşayanlar için oldukça tanıdık ve bazılarımızın hâlâ çok sevdiği bir anime. Sevgi ve adaletin savaşçısı Sailor Moon’un sezonlarının ana konusu çok güçlü felsefeler üzerine kuruludur. Sailor Moon düşmanlarıyla savaşıp kalpleri intikam, her şeyin sahibi olma, yok etme tutkusuyla çürümüş ve taşlaşmış olan bu düşmanlarını yok etmek yerine onlarla savaşırken onlara kucak da açmaktadır.

Kraliçe Nehelenia‘nın yalnızlığı için üzülen Usagi-Chan’dan söz ediyoruz. Tüm evrenin kraliçesi olmak isteyen, sevgilisini ve kardeşi kadar çok sevdiği arkadaşlarını tek atışta öldüren Galaxia için bile sevgiyle onu kurtarmaya çalışan Usagi… Sevgi, inanç, hayaller, aşk, dostluk üzerine bu kadar sağlam bir kurgu…

Makenai, Sailor Moon’un son sezonu olan Sailor Moon Stars’ın opening şarkısı ve sizlerle bu şarkının sad version olarak kaydedişmiş coverını paylaşıyoruz.

Tagler

Sercan Ceyhan

Çukurova Üniversitesi İletişim Bilimleri'nden mezun olup hayaller peşinde koşan oyun çağını atlatamamış ve büyümekten korkan bir çocuk. Kalemimiz bu dünyayı güzel kılacaktır.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı