SinemaSinema Haberleri

Aquaman Filmi Official Trailer Yayınlandı

DC süper kahraman evreninin yeni filmi olan Aquaman’in official trailer videosu 21 Temmuz 2018 tarihiyle Warner Bros.’un resmi Youtube kanalında yayınlandı.

Yeni DC filmi olan Aquaman’in yönetmenliğini Conjuring ve Saw filmleriyle bilinen korku filmlerinin yükselen ismi James Wan yapıyor. Açıkçası James Wan’un filme getireceği havayı oldukça merak ediyorum ve bunun filme olumlu bir şekilde yansıyacağını düşünüyorum.

DC süper kahraman evrenini yenilemeye karar verdiğinde ilk olarak Man Of Steel (Çelik Adam) ismiyle yeni bir Superman filmi yaparak işe başlamıştı. Superman’in hikâyesini sıfırdan yeni bir filmle ele alan DC, Warner Bros.la olan çalışmasında arkasından Batman Superman’a Karşı filmi ve oldukça sevilen Wonder Woman filmi ve akabinde de Justice League (Adalet Birliği) filmini yayınlamıştı. Justice League 2 gelmeden bir Aquaman filminin geleceği biliniyordu.

Justice League’de işlevsiz kalan Aquaman’in (lakin Atlantis bağlantısı nedeniyle senaryonun kilit isimlerinden olması nedeniyle de önemliydi) kendi evrenini anlatan kendi filmi ise 21 Aralık 2018 günü 2D, 3D ve IMAX olarak vizyondaki yerini alacak.

Man Of Steel çok sevilmiş, Batman Superman’e Karşı ılımlı eleştiri almış, Wonder Woman çok sevilmiş ve Justice League pek sevilmemiş bir film olarak DC’nin yeni solo super kahraman filmi de bakalım diğer solo hikâyeleri kadar iyi olabilecek mi?

Açıkçası yayınlanan fragmandaki akvaryum sahnesi oldukça güzel olmuş gibi görünse de -özellikle bende- Wonder Woman etkisi yaratacak mı merak ediyorum.

Tagler

Sercan Ceyhan

Çukurova Üniversitesi İletişim Bilimleri'nden mezun olup hayaller peşinde koşan oyun çağını atlatamamış ve büyümekten korkan bir çocuk. Kalemimiz bu dünyayı güzel kılacaktır.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı